Asistent menadžera

7666 pregleda2 prijava

Akademija Oxford-Agent d.o.o.

O kompaniji:

Akademija Oxford je osnovana 2008. godine i od tada sprovodi programe neformalnog obrazovanja, kurseve stranih jezika, stručna osposobljavanja, prekvalifikacije i dokvalifikacije, prevodilačke usluge sudskih tumača.

Naziv radnog mesta:  Asistent menadžera.

Grad:  Jagodina, Beograd, Novi Sad

Opis posla:

  • Komunikacija sa kandidatima
  • Organizacija sastanaka sa potencijalnim kandidatima
  • Prikupljanje neophodne dokumentacije u propisanim rokovima
  • Vođenje evidencije o kandidatima i realizaciji kurseva
  • Obezbeđivanje usklađenosti rada sa internim pravilima i procedurama

Neophodni uslovi :

  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Vozačka dozvola – B kategorije
  • Odgovornost
  • Komunikativnost
  • Samostalnost u radu
  • Lojalnost

Ukoliko smatrate da zadovoljavate sve kriterijume neophodne za obavljanje ovog posla, pošaljite svoju biografiju na sledeću e-mail adresu – danijela.stankovic@akademijaoxford.com

Rok za slanje biografije : 04.08.2018.godine

Ostavite svoje mišljenje

O nama

Sa ciljem da svim zainteresovanim kandidatima na jednom mestu pružimo mogućnost pretrage svih oglasa za posao, stvorili smo online portal "Poslovi Akademija Oxford". Time je svakome ko želi da pronađe posao iz snova pruženo nebrojeno mogućnosti, počev od dostave oglasa na mejl, preko mogućnosti kreiranja svoje radne biografije (CV) na našem sajtu, pa do jednostavne pretrage radnih pozicija po kategorijama.

Pretraga poslova

Kontakt

Akademija Oxford
Kneginje Milice 21/8, Jagodina
poslovi@akademijaoxford.com